Elektronický poradovník a e-recepty

Poradovník e-Recepty

Aby sme skrátili čakaciu dobu na vyšetrenie, zaviedli sme pre Vás online – poradovník.

Do poradovníka sa môžete zapísať vopred z domu – cez našu webovú stránku. V prípade nedostupnosti internetu Vás po telefonickom dohovore zapíše do poradovníka zdravotná sestra.

Zapisovanie sa do poradovníka je bezplatné.
Ponúkame Vám možnosť vybrať si vhodný čas, ktorý Vám bude vyhovovať.  

Hlavný prínos spočíva v rovnomernosti Vašich návštev u nás počas celých ordinačných hodín, čo iste oceníte kratším čakaním v nepreplnenej čakárni. Vaše poradie vidíte aktuálne na monitore v čakárni.

Vaše objednané termíny na vyšetrenie, ako aj termíny na preventívne prehliadky, ktoré posiela zdravotná sestra si môžete pozrieť po prihlásení sa v sekcii „moje termíny“.

Zapisovanie sa do poradovníka  neznamená objednanie sa na presný čas, čo v ambulancii prvého kontaktu ani nie je možné. 

Poskytovaná zdravotná starostlivosť je rôznorodá, malé deti vyžadujú spravidla  na vyšetrenie dlhší čas ako starší pacienti.

Uprednostňujeme pacientov:

  • vo vážnom zdravotnom stave
  • chorých novorodencov a dojčatá do 6 mesiacov
  • deti so zdravotným postihnutím

Čakacia doba na vyšetrenie sa ďalej môže predĺžiť v období vysokej chorobnosti  - napr. počas chrípkovej epidémie alebo počas zastupovania iného obvodu.

V takýchto prípadoch po zaplnení poradovníka telefonicky kontaktujte zdravotnú sestru, alebo sa dostavte na vyšetrenie v čase ordinačních hodín vyhradených pre chorých pacientov /nie počas preventívnych prehliadok a poradní dojčiat/.

Počas zvýšenej chorobnosti /december – marec/ sa posúvajú ordinačné hodiny pre akútne chorých pacientov do 13:00 hod.